_MG_5165.jpg

להחזיק את ההנאה שלך

הצטרפי אליי למסע עם ביצת הג'ייד

_MG_5055.jpg

תתמסרי לכל הטוב שהחיים מזרימים אלייך בכל רגע

תחווי יותר עונג עם בתוך הגוף, מול עצמך, עם הפרטנר / ית שלך ובכל צעד בעולם

תתחברי למיניות האותנטית שלך ותגלי את אלילת המין שאת

תסכימי לאישה שאת להיות עצמה בכל הכח ותרגישי סקסית ומלאת חיות

על קים לזינגר

אני קים לזינגר, מאמנת מיניות הוליסטית לנשים ומורה ליוני יוגה אמנת ליוני יוגה (תרגול ביצת הג'ייד).

אני מלווה נשים בתהליכי חיבור לגופן, העצמת העונג המיני שלהן ואיזון הפוריות: שחלות פוליציסטיות, אנדומטריוזיס, איזון הורמונאלי, חיזוק רצפת האגן, שיקום אחרי לידה, הגברת הפוריות ועוד.

אני מתרגלת קרוב לעשור והוכשרתי ע"י המנחים המובילים בעולם: מנטאק צ'יה, מאסטר קון- ני, ובית הספר לאומניות הטאו והטנטרה הנשיות

_MG_5111 (1).jpg

ביקורות

"המסע שלי בדרך להפוך לאישה מולטיאורגזמית.

מאז ומתמיד היה לי קשה להגיע לאורגזמה. בפעמים הבודדות בהן אוננתי עוד איכשהו הייתי מצליחה להגיע לשם, עם בן זוג זה בכלל היה מאתגר. רוב הפרטנרים שלי היו לא מנוסים ואפילו לא היינו מדברים על הנושא (לא נשאלתי אם גמרתי, לא ניסינו לחשוב מה לעשות כדי שזה יקרה) ובסך הכל נהנתי מסקס גם בלי להגיע לאורגזמה. בשנים האחרונות כשכבר היו לי פרטנרים קצת יותר מנוסים, כאלה שאפילו מצאו בזה אתגר מהנה, אז הצלחתי לגמור, אבל עם כל פרטנר היה מדובר במספר נסיונות לא מבוטל עד שהגענו לשם. לא באמת ידעתי מה קורה שם, מה לעשות כדי לגמור, ואין ספק שגם המחשבה על זה תוך כדי הסקס הייתה מלחיצה ולא מועילה. בשלב כלשהו החלטתי שאני רוצה לחקור את המיניות שלי, להגביר את ההנאה שלי מסקס וכמובן, להגיע ליותר אורגזמות. עם המטרה הזאת מול העיניים הגעתי לקים. כשאני מסתכלת על המסע שעברנו ביחד אני חושבת שברובו בכלל לא דיברנו על אורגזמות בצורה ישירה. היה הרבה מסביב. התמקדנו באהבה עצמית, בנשיות ובקבלה של הגוף, בחיות שנמצאת ביוני, באינטואיציה האישית. חקרנו את מחזוריות הוסת ומבנה היוני. בפעם הראשונה בחיי הכנסתי אצבעות פנימה במטרה להרגיש ולהבין מה נמצא שם. בפעם הראשונה בחיי הסתכלתי ביוני שלי דרך המראה להכיר אותה ואת המבנה שלה, לאהוב אותה. תרגלנו המון, עם ביצת יוני, עיסוי שדיים, סוגים שונים של תרגולים ומדיטציות. עם הזמן גברה המודעות שלי לשרירים העדינים של היוני, מה שהיה מדהים גם לסקס, גם לתרגול היומיומי וגם לימי המחזור. עם כל הכלים והמיומנויות שרכשתי לאורך התהליך היום אני והפרטנר שלי נהנים מסקס מלא אורגזמות, אבל אני מבחינתי זכיתי בהרבה יותר."

Pink Chair

לקבלת הסרטון שיסביר לך איך ביצת הג'ייד יכולה לעזור לך להרגיש סקסית וחיונית יותר

הרשמי פה

הסרטון מחכה לך במיל

IMG_1524.JPG

בתכנית הזו תקבלי

כל מה שאת צריכה לדעת כדי לעוף מהגוף שלך ומהעונג שהוא מסוגל לתת לך.

WhatsApp Image 2020-10-06 at 4.23.54 PM.
  • תחווי מיניות עמוקה יותר ומחוברת יותר. תקבלי כלים כדי להתמסר ולהכיר את הגוף שלך. תרגישי נינוחה מול המיניות שלך, תלמדי לקבל ולהכיל עוד אנרגיה מינית בגוף ולרקוד איתה.

  • תלמדי להכיר את עצמך כמו שלא לימדו אותך אף פעם. תלמדי על העונג שלך ומה עושה לך טוב.

  • תרגישי יותר חיה וג'וסית. בעזרת התרגולים הטאו טנטרים של עיסוי שדיים וביצת הג'ייד תזרימי דם ואנרגיה ליוני שלך ותמלאי אותה בחיות

  • שחחרי מטענים רגשיים ממיניות העבר 

  • תגידי כן לאורגזמה נרתיקית ולסוגים נוספים של אורגזמות.

  • שחררי את התלות בפרטנרים וויברטורים ותחזרי אליך

IMG_8192.JPG
IMG_1528.JPG